دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روشهای بازاریابی آنلاین است در جهت معرفی شرکت به مشتریان بصورت دیجیتال . بازاریابی دیجیتال شامل روش های مختلف از جمله سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا و بلاگ نویسی و … می شود.
دیگر زمان تبلیغات سنتی به پایان رسیده است در واقع امروزه ، زمان روزانه‌ای که یک کاربر به فضای مجازی آنلاین اختصاص میدهد از مجموع زمان صرف شده‌ او برای رسانه‌های آفلاین (رادیو، تلویزیون، بیلبوردهای شهری، مجلات و روزنامه‌ها و …) بسیار بیشتر بوده است؛ و البته، تمرکز او هنگام استفاده از رسانه‌های آنلاین به مراتب بیشتر است. (اکنون بسیاری از افراد هنگام تماشای تلویزیون همزمان به تماشای ویدئوهای یوتیوب چک کردن اینستاگرام ویا تلگرام می‌پردازند.)
همکاران ما با دیدگاه همفکری و شماوره در تمامی مراحل این فرآیند بازاریابی از طراحی وب سایت و بهینه سازی وب تدوین یک استراتژی برای تولید محتوای دیجیتال برندینگ در رسان های اجتماعی تبدیل بازدیدکننده به مشتری بالقوه و ... همراه شما خواهند بود و به این همراهی افتخار می کنند .
درباره ما

طراحی وب سایت یا به زبان معمول طراحی سایت در صورتیکه بصورت حرفه ای و مدرن همراه با رعایت اصول سئو (بهینه سازی وب سایت) انجام گیرد نه تنها برجذب مخاطب هنگام مشاهده سایت موثر است بلکه می تواند تاثیر بسیار زیادی بر بازاریابی ، فروش و ارتباط بهتر و موثرتر با مشتری ایجاد نماید و عملا یک شرکت را در جهت رقابت با سایرین و ایجاد برند متمایز تجاری موفق نماید.

ارتباط با ما
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت
خیابان جلالی، پلاک 19، واحد 17
021 - 2263 91 78
021 - 2263 95 09
©2019 AtrinGroup Co., All Right Reserved