صفحه اصلی گروه مشاورین آترین
تلفن شرکت آترین 0098 21 22649531
شما در حال حاضر وارد سیستم نشده اید ورود
 
 
 
  خدمات (بهینه سازی وب سایت)  
         
 
بهینه سازی وب سایت
مطلب بسیار مهمی که بسیاری از مدیران اغلب آنرا فراموش می نمایند اینست که ایجاد یک وب سایت با محتوای بزرگ و ظاهری کامل همه مواردی نیست که باید انجام گیرد بلکه مهم قرارگیری در موتور های جستجو و محبوبیت سایت یا رتبه صفحه یا به زبان ساده تر قرارگیری در صفحات گوگل و یا موتورهای جستجو دیگر است. رتبه صفحه بخش مهمی از وب سایت شما و جذب ترافیک هدفمند به سمت کسب و کار شما می باشد و هدایت ترافیک به وب سایت خود باعث افزایش بازدید و در نتیجه افزایش کسب و کار و فروشتان می گردد .
با توجه به اینکه بیش از هشتاد درصد بازدیدگنندگان یك وب سایت از موتورهای جستجو بوده و درصد بسیار بالایی از جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا کرده اند ، می توان گفت که بهینه سازی وب سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند.
این شرکت بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 2 الی 4 ماه شما را در صفحات اول Googleو دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهد داد.