صفحه اصلی گروه مشاورین آترین
تلفن شرکت آترین 0098 21 22649531
شما در حال حاضر وارد سیستم نشده اید ورود
 
 
 
  خدمات (طراحی وب سایت)  
         
 
طراحی وب سایت
طراحی یک وب سایت حرفه ای و مدرن همراه با رعایت اصول سئو (بهینه سازی وب سایت) می تواند تاثیر بسیار زیادی بر بازاریابی ، فروش ، جذب مخاطب و ارتباط بهتر و موثرتر با مشتری ایجاد نماید و عملا یک شرکت را در جهت رقابت با سایرین و ایجاد برند متمایز تجاری موفق نماید .
در سالهای قبل متاسفانه بسیاری وب سایت را بعنوان یک شی تزئینی دانسته و داشتن آن را جهت عقب نبودن از دیگران برخود لازم می دیدند البته هنوز هم عده معدودی این نگرش را دنبال می نمایند !
اکنون همگان بر این باورند دیگر در طراحی وب سایت نباید فقط به زیبایی آن توجه نمود بلکه باید در کنار زیبایی به محتوا ،قابلیت بروز رسانی و ... توجه نمود تا نه تنها امکان اطلاع رسانی از محصولات و خدمات شرکت را فراهم سازد بلکه وسیله ای جهت جذب مخاطبین و بازاریابی بهتر و در نتیجه افزایش فروش شده و ضمن ایجاد افزایش بازدید عاملی برای رقابت با دیگران و ایجاد برند گردد .
توجه به این نکته بسیار مهم است که داشتن یک وب سایت بدون امکانات ذکر شده و غیر حرفه ای نه تنها صرف هزینه ای بدون بهره برای شرکت بوده بلکه باعث بی اعتمادی مشتری هنگام بازدید از وب سایت شما بعنوان شناسه ای جهت ارائه چهره شرکت در دنیا مجازی به شما خواهد بود .