سئو

بهینه سازی وب سایت

مطلب بسیار مهمی که بسیاری از مدیران اغلب آنرا فراموش می نمایند اینست که ایجاد یک وب سایت با محتوای بزرگ و ظاهری کامل همه مواردی نیست که باید انجام گیرد بلکه مهم قرارگیری در موتور های جستجو و محبوبیت سایت یا رتبه صفحه یا به زبان ساده تر قرارگیری در صفحات گوگل و یا موتورهای جستجو دیگر است. رتبه صفحه بخش مهمی از وب سایت شما و جذب ترافیک هدفمند به سمت کسب و کار شما می باشد و هدایت ترافیک به وب سایت خود باعث افزایش بازدید و در نتیجه افزایش کسب و کار و فروشتان می گردد .
ساختن یک وب سایت زیبا به تنهایی کافی نیست .
با توجه به ورود بسیاری از مشتریان از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر شما باید وبسایت خود را به گونه ای بهینه کنید که بتواند یک جریان ثابت از بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه را برای شما ایجاد کند. سئو یا بهینه سازی وب سایت باعث قرارگیری وب سایت در موتور های جستجو و محبوبیت سایت یا رتبه صفحه یا به زبان ساده تر قرارگیری در صفحات گوگل و یا موتورهای جستجو دیگر است. رتبه وب سایت در موتورهای جستجو بخش مهمی از طراحی وب سایت شما و جذب ترافیک هدفمند به سمت کسب و کار شما می باشد و هدایت ترافیک به وب سایت خود باعث افزایش بازدید و در نتیجه افزایش کسب و کار و فروشتان می گردد .
می توان گفت که سئو یا بهینه سازی وب سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است. یکی از مهمترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجوگر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد.
با توجه به اینکه بیش از طی یک تحقیق انجام شده هشتاد درصد بازدیدگنندگان یك وب سایت از موتورهای جستجو بوده و درصد بسیار بالایی از جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا کرده اند ، می توان گفت که بهینه سازی وب سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند.
این شرکت بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از 2 الی 4 ماه شما را در صفحات اول Googleو دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهد داد.
درباره ما

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.
آترین با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد نه تنها خود را ملزم به اجرا هر پروژه به بالاترین کیفیت دانسته بلکه سعی در ارائه خدمات مختلف و متنوع در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد .

ارتباط با ما
آدرس
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت
خیابان جلالی، پلاک 19، واحد 17

توجه : در دوره کرونا همکاران ما به صورت
دورکار در خدمت شما عزیزان می باشند
تلفن
0921 88526820
021 22639509
ایمیل
©2023 AtrinGroup Co., All Right Reserved