نرم افزار رزرواسیون هتل

نرم افزار رزرواسیون هتل

مدیریت هر هتل در راستای افزایش فروش، کاهش ریسک ها و کاهش هزینه ها سیاست هایی را بر می گزیند. امروزه یکی از مهمترین سیاست ها در ایجاد مشتریان بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر، برگرفتن سیاست فروش آنلاین و استفاده از نرم افزار رزرواسیون هتل می باشد .
اما نرم افزار رزرواسیون هتل چیست و آیا هر نرم افزاری قابل استفاده و نتیجه بخش می باشد؟
به طور کلی، نرم افزار رزرواسیون هتل یا سیستم رزرواسیون مرکزی که به اختصار به آن CRS می گویند، سیستم مورد نیاز هر هتل در جهت مدیریت رزرو مشتریان هتل و انجام کلیه فرآیندهای رزرواسیون هتل بصورت آنلاین می باشد.
در حقیقت CRS یک سیستم مجزا و در عین حال یکپارچه با نرم افزار هتلداری (PMS) می باشد تا بتواند کلیه اطلاعات مورد نیاز مانند قیمت و موجودی اتاق ها را جهت انجام فرآیند آنلاین رزرواسیون هتل از PMS دریافت نماید.
از طریق CRS، اتصال با کلیه سیستم های فروش مانند وبسایت آژانس ها،OTA ها و سایر مراکز فروش هتلی بصورت آنلاین برقرار می گردد، در نتیجه باعث کاهش تماس های مکرر شرکت ها با هتل و همچنین افزایش سرعت و امنیت می گردد. در کل می توان نتیجه گرفت که CRS، مهمترین عامل برای افزایش ضریب اشغال در کلیه هتل ها می باشد.

نرم افزار جامع آژانس های گردشگری (CRS آژانسی)

امروزه بسیاری از کسب و کارهای فعال در صنعت گردشگری نظیر هتل ها، ایرلاین ها و دفاتر خدمات مسافرتی از سیستم های رزرواسیون رایانه ای و آنلاین استفاده می کنند. تعدادی از این نرم افزارها در محیط اینترنت کار می کنند و تعدادی نیز بر روی رایانه ها نصب می شوند.
در دهه اخیر آژانس های مسافرتی و تورگردانان به دنبال نرم افزار جامعی بوده اند که تمامی وظایف مدیریت، بازاریابی، حسابداری، برنامه ریزی سفر، رزرواسیون بلیط و خرید اتاق هتل ها، قیمت گذاری و گزارش دهی را به صورت یکپارچه انجام دهد.
نرم افزار جامع آترین دارای خصوصیات زیر می باشد:

نرم افزار جامع رفاهی

منابع انسانی امروزه کلیدی ترین بخش هر سازمانی است و بهره وری، رشد و گسترش سازمان در ارتباط مستقیم با بهره وری منابع انسانی آن است. اما چگونگی ایجاد این بهره وری و بازدهی از سوی نیروی انسانی و حفظ و افزایش آن، بحث بسیار مهمی در علم مدیریت است.
برخی بزرگان علم مدیریت از انگیزش نیروی انسانی به عنوان نیروی محرکه آن ها یاد می­ کنند. حال هرچقدر کیفیت و کمیت این انگیزیش بالا باشد، بهره وری پرسنل و در نتیجه بهره وری سازمان نیز رشد فوق العاده خواهد داشت.
اصلی ترین بخش انگیزش نیروهای سازمان، بخش تسهیلات و خدمات رفاهی آن سازمان است و هرچه خدمات رفاهی ارائه شده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، نتیجه بهتر خواهد بود.
گروه مشاورین آترین به عنوان پیشرو در زمینه تولید نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی، در همین راستا سامانه جدیدی ساخته است که تمامی پروسه خدمات و تسهیلات رفاهی یک سازمان را به عهده گرفته و به صورت اتوماتیک انجام می­دهد.
این نرم افزار شامل موارد زیر می باشد:
درباره ما

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.
آترین با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد نه تنها خود را ملزم به اجرا هر پروژه به بالاترین کیفیت دانسته بلکه سعی در ارائه خدمات مختلف و متنوع در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد .

ارتباط با ما
آدرس
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت
خیابان جلالی، پلاک 19، واحد 17

توجه : در دوره کرونا همکاران ما به صورت
دورکار در خدمت شما عزیزان می باشند
تلفن
0921 88526820
021 22639509
ایمیل
©2023 AtrinGroup Co., All Right Reserved