دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ مجموعه ای از روشهای بازاریابی آنلاین است در جهت معرفی شرکت به مشتریان بصورت دیجیتال . بازاریابی دیجیتال شامل روش های مختلف از جمله سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوا و بلاگ نویسی و … می شود.
دیگر زمان تبلیغات سنتی به پایان رسیده است در واقع امروزه ، زمان روزانه‌ای که یک کاربر به فضای مجازی آنلاین اختصاص میدهد از مجموع زمان صرف شده‌ او برای رسانه‌های آفلاین (رادیو، تلویزیون، بیلبوردهای شهری، مجلات و روزنامه‌ها و …) بسیار بیشتر بوده است؛ و البته، تمرکز او هنگام استفاده از رسانه‌های آنلاین به مراتب بیشتر است. (اکنون بسیاری از افراد هنگام تماشای تلویزیون همزمان به تماشای ویدئوهای یوتیوب چک کردن اینستاگرام ویا تلگرام می‌پردازند.)
همکاران ما با دیدگاه همفکری و شماوره در تمامی مراحل این فرآیند بازاریابی از طراحی وب سایت و بهینه سازی وب تدوین یک استراتژی برای تولید محتوای دیجیتال برندینگ در رسان های اجتماعی تبدیل بازدیدکننده به مشتری بالقوه و ... همراه شما خواهند بود و به این همراهی افتخار می کنند .
درباره ما

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.
آترین با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد نه تنها خود را ملزم به اجرا هر پروژه به بالاترین کیفیت دانسته بلکه سعی در ارائه خدمات مختلف و متنوع در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد .

ارتباط با ما
آدرس
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت
خیابان جلالی، پلاک 19، واحد 17

توجه : در دوره کرونا همکاران ما به صورت
دورکار در خدمت شما عزیزان می باشند
تلفن
0921 88526820
021 22639509
ایمیل
©2023 AtrinGroup Co., All Right Reserved