درباره شرکت
گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.
این گروه با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد، فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مختلفی مانند سیستم رزرواسیون جامع هتلی آترین ، سیستم رزرواسیون جامع آژانس های گردشگری و همچنین سیستم جامع رفاهی گسترش داده و تاکنون افتخار همکاری با بسیاری از هتل ها، آژانس های مسافرتی، سازمان ها و شرکت های متعدد داشته است.
این گروه نه تنها خود را ملزم به اجرای هر پروژه به بالاترین کیفیت در تمام مراحل اجرا اعم از طراحی، برنامه نویسی و پشتیبانی دانسته بلکه پس از تحویل در زمینه های مختلف اعم از بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی و بروز رسانی نرم افزار در کنار مشتریان خود بوده و سعی در ارائه خدمات مختلف و متنوع در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد.
درباره ما

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.
آترین با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد نه تنها خود را ملزم به اجرا هر پروژه به بالاترین کیفیت دانسته بلکه سعی در ارائه خدمات مختلف و متنوع در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد .

ارتباط با ما
آدرس
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت
خیابان جلالی، پلاک 19، واحد 17

توجه : در دوره کرونا همکاران ما به صورت
دورکار در خدمت شما عزیزان می باشند
تلفن
0921 88526820
021 22639509
ایمیل
©2023 AtrinGroup Co., All Right Reserved