درباره شرکت

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1390 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد .
این گروه با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد فعالیت خود را طی این سالها در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزار مانند سیستم رزرواسیون آنلاین هتلداری آترین ، سیستم رزرواسیون فروش بلیط - هتل - تور ، همچنین گسترش داده و تاکنون افتخار همکاری با شرکت های متعدد در این زمینه ها پیدا نموده است .
این شرکت در راستای تحقق اهداف خود در سال ۱۳۹۷ با همکاری شرکت پردازش پیشه مدریک متخصص در زمینه طراحی و ارایه نرم افزارهای یکپارچه هتلداری و مالی با سابقه ای ۲۵ ساله ، اقدام به ارایه خدمات جدید در چهارچوب یک گروه نرم افزاری، به هتل ها و مراکز گردشگری نموده است.
شرکت خود را نه تنها ملزم به اجرا هر پروژه به بالاترین کیفیت در تمام مراحل اجرا اعم از طراحی ، برنامه نویسی ، پشتیبانی و .. دانسته بلکه پس از تحویل در زمینه های مختلف اعم از بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی وب سایت ، بروز رسانی نرم افزار و ... در کنار مشتریان خود بوده و سعی در ارائه خدمت هر چند ناچیز در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد .
درباره ما

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.
آترین با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد نه تنها خود راملزم به اجرا هر پروژه به بالاترین کیفیت دانسته بلکه سعی در ارائه خدمت هر چند ناچیز در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد .

ارتباط با ما
آدرس
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت
خیابان جلالی، پلاک 19، واحد 17

در دوره
کرونا همکاران بصورت دورکار در خدمت مشتریان عزیز می باشند .
تلفن
021 22 63 95 09
021 22 64 95 32
ایمیل
©2019 AtrinGroup Co., All Right Reserved